łodzie Gdańsk Sopot Gdynia

Silniki w ofercie

Nasza oferta obejmuje również sprzedaż i montaż silników zaburtowych. Szczególnie polecamy renomowane i znane z jakości silniki: Suzuki, Mercury oraz Yamaha.

Oferujemy profesjonalny dobór silnika do indywidualnych potrzeb klienta oraz jego montaż, a następnie test na wodzie gotowej jednostki.

W zakresie doradztwa, przeprowadzamy z przyszłym armatorem wywiad i analizę potrzeb, które pozwolą nam na poznanie oczekiwań co do użytkowania łodzi i na tej podstawie doradzimy, który z silników najlepiej odpowie na stawiane mu wymagania.  

W związku z tym, że potrzeby klientów mogą różnić się między sobą – inne wymagania mają pasjonaci sportów wodnych, a inne amatorzy spokojnej turystyki motorowodnej, czy wędkarstwa – oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego rodzaju i mocy silnika, dostosowanych do wybranej jednostki.

Ponieważ naszą pasją jest motorowodniactwo a misją spełnianie oczekiwań naszych klientów, zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę, jednocześnie oferując najlepszy sprzęt wiodących światowych producentów.

Wszystkie nowe silniki objęte są gwarancją dealerską.

Suzuki

Mercury

Yamaha